Суарес: Паулиньо е бразилски национал и това казва всичко

1540 0

Полузащитникът на Барселона Денис Суарес похвали съотборника си Паулиньо, който влезе като резерва в мача на каталунците срещу Хетафе и отбеляза победния гол за успеха с 2:1.

Самият Суарес също остана на пейката и се появи в игра в началото на второто полувреме, докато Паулиньо влезе на терена в 77-ата минута, а в 84-ата осигури победата на Барса.

"Паулиньо е футболист на Бразилия, в последно време беше и капитан на отбора. Това казва всичко и е ясно, че става въпрос за много силен играч", каза Суарес, автор на първия гол за Барселона в 62-ата минута. "Отбелязах важен гол за мен. Исках да получа своя шанс и да се възползвам от него", коментира 23-годишният халф.