Страхотни новини за Реал Мадрид преди дербито срещу Сити

1448 0

Двете големи звезди на Реал Мадрид - Кристиано Роналдо и Карим Бензема, днес тренираха наравно със своите съотборници. Играчите на "кралския клуб" не получиха почивка след победата с 3:2 над Райо Вайекано, тъй като във вторник отборът гостува на Манчестър Сити в Шампионска лига

Кристиано Роналдо пропусна срещата заради контузия (разтежение в бедрото на десния крак), но днес се включи на пълни обороти и даде ясни сигнали, че ще играе като титуляр по време на гостуването на "Етихад".

Пелегрини знае как да спре Роналдо

Подобна е и ситуацията около Карим Бензема. Френският нападател беше заменен от Лукас Васкес още в края на първото полувреме заради проблеми със стара травма, но състоянието му е добро и той също трябва да е на линия за "белия балет".

Зинедин Зидан ще разчита на всички свои ключови футболисти, като единствената въпросителна преди двубоя е дали да заложи на Дани Карвахал или Данило отдясно на своята защита.