Стиви Джи разкри кой е бил най-кошмарният му съперник


Стиви Джи разкри кой е бил най-кошмарният му съперник
Снимка: Gulliver/GettyImages

1910 0

Легендата на Ливърпул Стивън Джерард изказа похвални думи към халфа на Барселона Серхио Бускетс. Според бившия вече футболист испанецът е един от най-техничните халфове в съвременния футбол.

"Играл съм срещу него. Много е трудно да се бориш с него. Невъзможно е да го доближиш, за да му отнемеш топката. Ако го пресираш, той веднага те елиминира и само си губиш енергията. Играта срещу него е кошмар. Той дори не се изпотява", коментира британецът, цитиран от BT Sport.

В неотдавнашния мач с Челси в Шампионска лига Бускетс направи впечатляващо постижение. Той постави рекорд за точни подавания от началото на сезона. Испанецът имаше 139 опита, като в 128 от случаите бе точен, или 92%.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички