След равния с Алавес Атлетико отново излиза на трансферния пазар


След равния с Алавес Атлетико отново излиза на трансферния пазар
Снимка: Getty Images/Guliver

2225 0

Ръководството на Атлетико (Мадрид) ще се опита да осъществи още един трансфер до края на август, информира вестник "AS". Това е една от звездите на немския Байер Леверкузен - Хакан Джалханоглу.

Халфът е следен сериозно от дюшекчиите още от 2013 година, когато той беше привлечен в състава на "аспирините" срещу сумата от 14 милиона евро.

Мрази ли Гуардиола ТОЗИ играч?

Надеждата на Диего Симеоне е да уплътни халфовата си линия, тъй като в следващите дни Жота и Оливер Торес ще бъдат продадени. Сумата, която Байер се надява да получи, е около 20 милиона евро.

До момента през лятото Атлетико извърши няколко много добри сделки, сред които привличането на Кевин Гамейро и Николас Гайтан.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Фрапантно: ЦСКА позлатява Янев с шестцифрена сума, ако спечели Купата на България

Тайни от БГ елита е рубрика на SportLive.bg, в която разказваме малко известни истории и статистики, свързани...

Най-четени новини

виж всички