Симеоне: Само съдиите не видяха как Рамос удари Манджукич

1326 0

Наставникът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне сподели впечатленията си от четвъртфинала с Реал Мадрид в Шампионската лига, завършил при резултат 0:0. Според треньорът нищо не е решено, тъй като в реванша може да се случи всичко. Той обаче не скри недоволството си от това, че реферите не наказаха строго Серхио Рамос, който удари с лакът в лицето Марио Манджукич.

"Всички видяха как Рамос удари Манджукич. Това остана скрито само за съдиите", заяви Симеоне.

Той не спести похвалите си към вратаря Ян Облак, който направи силен мач. "Доволен съм от реакцията, която показахме през второто полувреме. Имахме ситуации, но не успяхме да ги реализираме. Облак заслужава само похвали", сподели наставникът на "дюшекчиите".

Симеоне коментира и предстоящия реванш с Реал Мадрид "На „Бернабеу“ ще отидем с надежда, че може да елиминираме Реал Мадрид. Всичко може да се случи“, сподели Ел Чоло.