Севиля поднесе изненадата на 1/8-финалите за Купата на Краля (ВИДЕО)

6618 0

Севиля поднесе изненадата на 1/8-финалите за Купата на Краля във вторник вечер. Андалусийците получаваха по-малки шансове от съперника си в гостуването на Хетафе, но го надви с 3:1.

Севиля бе определян за аутсайдер

Резултатът откри още в осмата минута Серхио Рамос, но домакините намалиха чрез Мата в средата на първото полувреме. В крайна сметка късметът бе на страната на победителите и след почивката Ромеро Бернал реализира две попадения от общо трите точни стрелби на Севиля. Победните голове паднаха в 48' и 55'.

В другата среща Атлетик Билбао победи Алавес с 2:0 след головете на Виялибре в 28-ата и 60-ата минута. По-късно във вторник един срещу друг спорят Тенерифе и Майорка, а срещите продължават в сряда и четвъртък.

Най-интересната от тях е в четвъртък - Атлетико Мадрид - Реал Мадрид от 22:30 часа българско време и ще може да я проследите НА ЖИВО със SportLive.bg!

Още: Потвърдено: Манчестър Юнайтед се договори със Севиля за талантлив тунизиец

Кошмар за Севиля и Сърбия - основен футболист е аут до края на сезон 2023/24 и пропуска ЕВРО 2024?