Серхио Рамос се извини на съотборника си, след като си изпусна нервите


Серхио Рамос се извини на съотборника си, след като си изпусна нервите
Снимка: Guliver/Getty Images

1270 0

Капитанът на Реал Мадрид Серхио Рамос се извини на своя съотборник Серхио Регуийон, с когото влезе в пререкание на днешната тренировка.

Рамос се ядоса, след като 21-годишният ляв бек го закачи по носа след единоборство. Испанският национал замахна да го удари с топката, но я ритна встрани. След това от видета в социалните мрежи се вижда как Рамос му говори нещо и се заканва. Малко след това вече с друга топка - го нацелва по краката. Регуийон, който е юноша на клуба отбягва спора и подминава Рамос.

Малко по-късно в социалните мрежи испанският национал написа и своето извинение. "Въпреки че може и да не изглежда така, това са често срещани ситуации. Това обаче не е извинение и реакцията не би трябвало да е такава. Но ние винаги ще се "занасяме" така, нали Регу", написа Рамос. Неговият съотборник сподели публикацията и написа: "Винаги до отбора и до капитана. Утре всички заедно за победа".

Междувременно излезе информация, че Марсело е поискал трансфер в Ювентус, за да играе отново с Роналдо. Ето кога бразилецът може да напусне.

 

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички