Реал вкара 8 навън за ужас на Лудогорец

4991 0

Реал Мадрид записа категоричен успех с 8:2 при визитата си на Депортиво Ла Коруня в среща от 4-ия кръг на испанската Ла Лига.

Три гола за мадридчани реализира голямата звезда на тима Кристиано Роналдо. Португалецът бе точен в 29-ата, 41-ата и 78-ата минута. Два гола добави Гарет Бейл, който се разписа в 66-ата и 74-ата минута. Другите големи имена в състава на "Белия балет" Хамес Родригес и Хавиер Ернандес също записаха имената си сред голмайсторите, като първият стори това в 36-ата минута, а мексиканецът бе точен на два пъти в края на мача след като влезе като резерва.

Двата гола за Депортиво бяха дело на Харис Медунянин от дузпа и Точе.

По този начи Реал си оправи настроението след загубата от Атлетико в градското дерби преди седмица. Съперникът на Лудогорец в Шампионската лига изскочи на пето място с две победи и две загуби до този момент в Примера.