Реал наказа Челси, неочакван играч е герой за "белите"

1463 0

Реал Мадрид победи Челси в мач от приятелския турнир International Champions Cup. "Белите" постигнаха успеха с доминация, въпреки резултата от 3:2.

Марсело изведе Реал в резултата в 19-ата минута на мача. Бразилецът реализира с изстрел от далеч след комбинация с Марко Асенсио. Седем минути по-късно тандемът Марсело - Асенсио изработи нов гол във вратата на англичаните - 2:0, като отново защитникът бе в ролята на голмайстор, а младокът - на асистент.

2-0 Marcelo Goal HD - Real Madrid 2-0 Chelsea... by sporttivi

В 37-ата минута Антонио Конте вече бе крайно изнервен, след като Реал поведе с класика. Мариано Диас се възползва от грешка на Бегович и реализира за 3:0 след подаване на Марсело.

Челси намери начин да върне един гол от пасива си към края на второто полувреме. В 80-ата минута появилият се като резерва Еден Азар се разписа за 1:3, а в първата минута на добавеното време оформи крайния резултат -н 2:3.