Реал Мадрид загря за ПСЖ с победа над Хетафе, ВВС отново в акция (ВИДЕО)

Снимка: Gulliver/GettyImages

1306 0

Отборът на Реал Мадрид постигна победа над Хетафе на своя "Сантяго Бернабеу" с 3:1 в мач от 27-я кръг на Примера Дивисион.

С този успех "белия балет" събира 54 точки на третото място, като изостава със 7 от втория Атлетико Мадрид и с 12 от лидера Барселона.

Гарет Бейл даде аванс на шампионите в 24', а до края на полувремето и Кристиано Роналдо се разписа. След почивката гостите върнаха едно попадение чрез Портило, но отново Кристиано бе точен, за да оформи крайния резултат. Гостите от Хетафе играха почти цяло второ полувреме с човек по-малко, след като Реми бе изгонен за втори жълт картон в 47'.