Равенство на "Рамон Санчес Писхуан" отдалечи Севиля и Атлетико от върха

1334 0

Отборите на Севиля и Атлетико Мадрид не се победиха в най-интересния мач от 18-я кръг на испанската Примера Дивисион. Срещата на "Рамон Санчес Писхуан" завърши при резултата 1:1.

С поделените точки двата тима до голяма степен си попречиха в битката за върха с шампион Барселона. Със спечелените точки "дюшекчиите" остават втори с 35 точки, две по-малко от Барселона, като каталунците са с мач по-малко. Момчетата на Пабло Мачин пък остават трети с 33 пункта.

Домакините поведоха 8' преди почивката. Хесус Навас проби по десния фланг и върна по земя към наказателното поле. Даниел Карико отклони към Бен Йедер, който с плътен удар откри. В последната минута от частта обаче Антоан Гризман изравни. Звездата на "дюшекчиите" бе точен от пряк свободен удар фронтално срещу вратата.