Пълна бъркотия в съблекалнята на Барселона след победата над Мурсия (СНИМКИ)

Снимка: Guliver/GettyImages

1611 0

Начинът на хранене е изключително важен за всеки професионален играч, това си личи и по оставената разхвърляна съблекалня на Барселона след победата срещу Мурсия за Купата на Краля.

Обелки от плодове, празни чаши и бутилки, както и препълнени кофи с боклук бяха заснети от Мурсия.

Иначе Барселона победи категорично с 3:0. Треньорът на каталунците Ернесто Валверде пусна голяма част от резервите си, което не оказа влияние на играта на тима му. Пако Алкасер даде аванс на гостите в 44-та минута, а след почивката Жерард Деулофеу (52) и Хосе Арнаис (56) довършиха домакините.