"Плонж", "ракета" и "ножица": Бензема с луд хеттрик за 7 минути (ВИДЕО)

2934 0

Карим Бензема за пореден път направи нещо запомнящо се, след като реализира хеттрик в рамките на 7 минути по време на шампионатното домакинство на Реал Мадрид на Валядолид от 27-мия кръг на Ла Лига.

Неговите попадения и откриващото на Родриго направиха, така че възпитаниците на Карло Анчелоти да водят с 4:0 още до почивката на "виолетовите", което изглежда като възможно най-добрия старт преди "Ел Класико" през следващата седмица.

Video edited on Kapwing

Настоящият носител на "Златната топка" вкара страхотни попадения между 29-тата и 36-тата минута, като по този начин развоят на срещата тотално се обърна след гредата на гостите в 10-тата минута.

Французинът комбинира по най-добрия начин с бразилци във всички от попаденията си, като в при головете си с глава и от дистанция той го стори с Винисиус, а след това центриране на Родриго бе завършено от Бензема с "ножица" за 4:0!

Следете Реал Мадрид - Валядолид НА ЖИВО със SportLive.bg!