Пике: Ще ме освиркат ли на "Бернабеу"? О, да!


Пике: Ще ме освиркат ли на "Бернабеу"? О, да!

1102 0

Защитникът на Барселона Жерар Пике се е подготвил да бъде здраво освиркан от феновете на Реал Мадрид в предстоящото дерби между двата тима.

"Дали ще бъда освиркан на "Бернабеу"? Предполагам, че да. Но това е нормално. Между Реал и Барса има нормална спортна конфронтация. В неделя ние изиграхме впечатляващ мач, но това няма никакво значение преди мача с Реал. Важното е, че сега се намираме в отлична форма и планираме да останем лидери и след мача с Реал", заяви испанецът, цитиран от "Football Espana".

Припомняме, че през юни Пике направи няколко оскърбителни изявления по адрес на Реал след требъла на Барселона. Заради това, а и заради подкрепата му независимостта на Каталуня, играчът бе освиркван от феновете, дори и на мачовете на "Ла Фурия".

Мачът между Реал и Барселона ще се играе на 21 ноември.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Фрапантно: ЦСКА позлатява Янев с шестцифрена сума, ако спечели Купата на България

Тайни от БГ елита е рубрика на SportLive.bg, в която разказваме малко известни истории и статистики, свързани...

Най-четени новини

виж всички