Паника в Мадрид - Реал отново не успя да бие

Снимка: Guliver/GettyImages

842 0

Реал Мадрид продължава със слабото си представяне в Ла Лига и записа 3-о поредно равенство в шампионата. Това означава, че воденият от Зинедин Зидан тим може да остане на 3-о място още тази вечер, ако Барселона спечели своя мач.

"Белите" стигнаха само до 1:1 срещу Ейбар, като т ова беше и първи гол, който отборът допуска срещу скромния си съперник.

Рико откри резултата още в 6', но Гарет Бейл отбеляза след отличен пас на Роналдо. Това обаче бяха всички голове в мача.

Реал Мадрид изигра слабо първото полувреме, а Иско и Ковачич тотално разочароваха в мача. Хамес Родригес пък изобщо не се появи в игра, въпреки че в малкото мачове и минути, които записа, показа, че може да е отличен заместник в средата на терена. .

Вече 4 поредни мача Реал Мадрид няма победа, а само равенства - срещу Виляреал, Лас Палмас, Борусия Дортмунд и Ейбар.

Реал Мадрид в момента е с 15 точки и дели върха с Атлетико. Барселона е с мач по-малко и на 2 точки от лидерите.