Невероятно видео с вдъхновяващата реч на Роналдо на полувремето на финала в ШЛ

1448 0

Кристиано Роналдо е истински лидер не само в португалския национален отбор, а и в Реал Мадрид. Това личи от видео от съблекалнята на "белия балет" по време на почивката на финала в Шампионска лига срещу Атлетико (Мадрид).

По това време Реал водеше в резултата с 1:0, а в крайна сметка Атлетико изравни и "кралския клуб" спечели 11-ата си титла от турнира след изпълнение на дузпи.

РОНАЛДО Е НАЙ-ДОБРИЯТ, КОЙТО СЪМ ТРЕНИРАЛ, СПОДЕЛИ ЛЕГЕНДА

"Чуйте, искам да ви кажа, че сме на 45 минути от това да напишем история! Умората понякога е само главоболие. Трябва да изиграем още 45 минути и ще го направим, защото сме в добро състояние.

Само 45 минути до историята! Ще се защитаваме както през първото полувреме, хайде, всички заедно. Успокойте се и се дръжте един за друг - купата е наша, ще видите", казва Роналдо на съотборниците си.