Невероятно е кой играч е талисманът на Барселона

2292 0

Защитникът на Барселона Томас Вермален вече четвърта година е в каталунския гранд, но заради контузии е изиграл само 15 мача за тима в първенството на Испания. Белгиецът е много податлив на травми, заради което е постоянен посетител на лазарета.

Въпреки това, бившият играч на Арсенал е един вид талисман за клуба. Оказва се, че с него в състава си Барселона никога не е губила мач.

Вчера "лос кулес" победиха разгромно Депортиво (Ла Коруня) с 4:0 в мач от 16-ия кръг на Ла Лига. Белгиецът игра от първата до последната минута.

Общо в мачовете, в които треньорът е залагал на Вермален, Барселона има убийствена статистика - 12 победи, 3 равенства и нито една загуба.