Неймар спаси Барселона срещу Атлетик (Б)

3684 0

Барселона постигна трета поредна победа в испанското първенство. Каталунците спечелиха с 2:0 срещу Атлетик (Б) пред препълнените трибуни на стадион „Камп Ноу”. Успехът обаче дойде много трудно и той бе постигнат в последните 12 минути на мача.

Неймар се появи като резерва през втората част и отбеляза двата гола. Бразилецът се възползва от отлични асистенции на Лионел Меси и така донесе ценните три точки на домакините.

„Вижда се, че играем все по-добре. Отлично се разбирам с Меси на терена и това си пролича по време на двубоя с Атлетик (Б). Младият Мунир Ел Хадади е страхотен футболист и игра много силно в днешния мач,” коментира Неймар.