Мората и Гризман бележат, а Феликс асистира: Атлетико Мадрид стартира с победа в Ла Лига

1534 0

Испанският гранд Атлетико Мадрид стартира с победа участието си в новия сезон на Ла Лига. "Дюшекчиите" победиха Хетафе с 0:3 като гост в мач от първия кръг, като Алваро Мората отбеляза два гола, Антоан Гризман добави един, а Жоао Феликс записа хеттрик от асистенции.

Още в 15-ата минута Атлетико откри резултата, след като Феликс намери Мората, а той вкара. До края на полувремето не паднаха повече голове. В 59-ата минута Мората вкара втория си гол в срещата, а асистенцията дойде отново от Феликс.

В 75-ата минута Гризман също се разписа, а Феликс оформи хеттрика си от асистенции. В следващия кръг Атлетико домакинства на Виляреал. Хетафе пък гостува на Хирона.