Меси поведе Барселона за бой над Еспаньол

Снимка: Gulliver/GettyImages

1387 0

Отборът на Барселона записа трета победа от три мача от началото на сезона в Испания. Каталунците се наложиха с категоричното 5:0 над Еспаньол на "Камп Ноу".

Тимът на Ернесто Валверде излезе еднолично на първото място с пълен актив от точки. Герой за тима бе суперзвездата Лионел Меси, който вкара три от попаденията.

Аржентинецът се разписа в 26', 35' и 67', за да донесе победата на своя тим. При първото попадение се видя, че Меси е в засада, която обаче не бе маркирана. Жорди Алба асистира за второто попадение на 10-ката, а в средата на втората част Меси оформи крайния резултат. В заключителните минути на срещата точни бяха Жерар Пике и Луис Суарес.