Майорка - Реал Мадрид и Кадис - Барселона по ТВ: Кога и къде да гледаме мачовете от 31-вия кръг на Ла Лига?

Снимка: Getty Images / колаж: SportLive

1250 0

В днешната събота (13-и април) испанските грандове Реал Мадрид и Барселона гостуват на Майорка и Кадис, съответно, в мачове от 31-вия кръг на Ла Лига!

Тимът на Карло Анчелоти, който е лидер във временното класиране с актив от 75 точки, ще премери сили с отбора, който се намира на 15-а позиция (31 пункта).

Карло Анчелоти

"Белия балет" спечели първия сблъсък с Майорка, който бе част от 19-ия кръг, с минималното 1:0. Голът тогава падна в 78-ата минута и бе дело на Антонио Рюдигер.

Футболистите на Шави Ернандес, които са втори в таблицата (67 точки), пък ще се изправят срещу 18-ия, който е със сбор от 25.

Шави

Каталунците надвиха Кадис като домакини във втория кръг от кампанията с 2:0. Автори на късните попадения бяха Педри (82') и Феран Торес (94').

Начални часове + ТВ канал

Мачът Майорка - Реал Мадрид ще започне в 19:30 ч. (българско време) и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на MAX SPORT 4!

Двубоят Кадис - Барселона е с начален час 22:00 (наше време) и също ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на MAX SPORT 4!