Луис Суарес е отбелязвал гол във всяка една минута

1376 0

Нападателят на Атлетико Мадрид Луис Суарес вкара два гола за победата над Хетафе с 2:1 в мач от шестия кръг на Ла Лига. Уругвайският ветеран се разписа в 78-ата минута, а след това добави втори гол в 90+1 минута, за да подсигури победата на "дюшекчиите".

Според изданието El Pais по този начин Суарес е вкарал гол във всяка една минута от мача в кариерата си. 78-ата минута беше единствената, в която Суарес не беше вкарвал гол във вратата на съперника.

Така той вече е вкарвал във всички минути от първата до 90+7. Ел Пистолеро има общо 442 гола в клубната си кариера за отборите на Насионал Монтевидео, Грьонинген, Аякс, Ливърпул, Барселона и Атлетико Мадрид.

Ето заради кого Антоан Гризман се завърна в Атлетико.