Луис Енрике се кара на играчите на Барселона


Луис Енрике се кара на играчите на Барселона

1764 0

Треньорът на Барселона Луис Енрике проведе дълъг разговор с играчите преди последната тренировка на тима.

На него специалистът е повишил тон на футболистите си заради двете поредни загуби в Примера дивисион - от Реал (М) (1:3) и Селта (0:1).

Според каталунския вестник "Спорт" в края на разговора Енрике се е опитал да успокои играчите, като им заявил, че все още е началото на първенството и тимът може да спечели шампионската титла.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Новият съюз: Как Мъри Стоилов и Валтер Папазки завъртяха трансферната въртележка в ЦСКА

Ръководството на Гьозтепе е готово да продаде на ЦСКА халфа Ралдни Гомеш, съобщават турските медии. На този...

Най-четени новини

виж всички