Испания остава без загуба под ръководството на Лопетеги (ВИДЕО)

1345 0

Националният отбор на Испания продължава да не познава поражението под ръководството на Хулен Лопетеги. Ла Фурия завърши наравно 1:1 с Швейцария в контролна среща, играна във Виляреал.

22-годишният десен бек на Реал Сосиедад Алваро Одриосола даде преднина на испанците в 29-ата минута с изстрел от границата на наказателното поле, а гостите изравниха в средата на второто полувреме с гол на Рикардо Родригес, който се възползва от грешка на Давид де Хеа.

До началото на Мондиала Испания ще изиграе още една контрола с Тунис на 9 юни, а ден по-рано съперник на Швейцария ще бъде Япония. Ла Фурия няма загуба в 19 мача под ръководството на Лопетеги. Той оглави отбора след Евро 2016 и оттогава Испания записа 13 победи и 6 равенства.

В груповия етап на Световното първенство Испания е в група с Португалия, Мароко и Иран.