Фабрегас не се е отказал от място в националния, иска отново да играе за Испания


Фабрегас не се е отказал от място в националния, иска отново да играе за Испания
Снимка: Gulliver/Getty Images

1503 0

Футболистът на Монако Сеск Фабрегас заяви, че възнамерява да се върне в националния отбор на Испания и ще се бори за място в него. Той игра за Испания от 2006 до 2016 г. и с националния отбор стана световен шампион през 2010 г. и два пъти европейски (2008 и 2012).

"Навас и Касорла го направиха. Мисля, че за мен това също е възможно. Тренирам, играя и се намирам в добра форма. Нищо не съм загубил като футболист с 800 мача.

Разбира се, не съм във физическа форма като на 20 години, но се чувствам много добре. Моите показатели сега са над средните, затова ще търся всяка възможност, за да се върна. Няма да се предам и ще направя всичко за връщането си", обяви 32-годишният Фабрегас. А какъв състав бе обявен за предстоящите евроквалификации - вижте в този материал.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички