Два от трите гола на Реал са само заради престъпния съдия (ВИДЕО)

Снимка: Getty Images/Gulliver

1019 0

Реал Мадрид срази Севиля с 3:0 в дербито от осминафиналите в турнира за Купата на краля, и то без звездното трио в атака Гарет Бейл - Кристиано Роналдо - Карим Бензема. "Белия балет" наниза попаденията си още през първото полувреме, но в Испания на следващия ден определиха съдията Матео Лаос за "престъпник", защото вторият и третият гол са нередовни, поне според каталунските издания "Мундо Депортиво" и "Спорт" и от щаба на севилци.

Претенциите са, че при втория гол на Рафаел Варан в 29-ата минута реферът е подминал нарушение на Алваро Мората срещу Адел Рами, като това е потвърдено дори от съдийския анализатор на "Радио Марка" Андухар Оливер.

В самия край на първата част Матео Лаос отсъди дузпа за падане в наказателното поле на Лука Модрич, но всъщност Хамес Родригес засилва с ръце Мариано и се стига до просването на хърватина.