Диего Симеоне показа мъжество: Не обвинявам съдиите за загубата

1055 0

Треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне пое вината за поражението от Реал Сосиедад с 2:0 в 11-и кръг на Примера дивисион.

Домакините отбелязаха попаденията си от дузпи през второто полувреме.

"Ние никога не търсим оправдания. И двете дузпи бяха отсъдени правилно, съдията действа грамотно. Поражението ни се дължи на добрата игра на Реал Сосиедад.

През първото полувреме не играхме лошо и създадохме няколко добри положения, но ги пропуснахме. След почивката Сосиедад доминираха на терена и след първата дузпа не намерихме начин да изравним резултата", каза Симеоне след срещата.