Де Хеа: Касияс е още млад за вратар


Де Хеа: Касияс е още млад за вратар

6228 0

Вратарят на Манчестър Юнайтед и Испания Давид де Хеа вярва, че колегата му в националния отбор - Икер Касияс, може да играе още няколко години на високо ниво. В последния приятелски мач срещу Франция 33-годишният Касияс остана на пейката, а в титулярния състав бе пуснат 23-годишният Де Хеа.

На 8 септември "Ла Фурия Роха" ще изиграе първия си мач от квалификациите за Евро 2016 срещу Македония.

"Научих, че ще започна мача с Франция непосредствено преди него. Бях малко изненадан, но щастлив и удовлетворен. Единствено треньорът решава кой ще играе в мача срещу Македония. Моята работа е да тренирам и да правя това, което трябва", коментира младият страж пред "Marca".

"Не мога да кажа, че мисля много за ситуацията с Касияс. Той е още млад за вратар и може да играе още няколко години на високо ниво", допълва Де Хеа.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички