Чутовен пропуск на Роналдо сумира представянето на Реал (ВИДЕО)

Снимка: Guliver/GettyImages

3059 0

Реал Мадрид допусна шокираща загуба от Бетис в Ла Лига. "Белия балет" допусна поражение с 0:1 от андалуския клуб, въпреки че създаде куп положения и можеше да реши срещата още през първото полувреме.

Представянето на Кристиано Роналдо показва цялостното такова на "кралете", които изглеждаха незаинтересовани и неконцентрирани по време на 90-те минути в Мадрид, които ги пратиха на цели 7 точки от Барселона. На всичкото отгоре португалецът се отчете с безобразен пропуск, който коства твърде много на отбора.

От началото на сезона Реал Мадрид има едва 2 спечелени точки като домакин, след като записа две равенства - срещу Леванте и Валенсия, и загуби от Бетис.