Чигрински: Ибрахимович има най-силния характер, който съм виждал


Чигрински: Ибрахимович има най-силния характер, който съм виждал
Снимка: Getty Images / Guliver

2298 0

Бившият футболист на Барселона Дмитро Чигрински, разказа пред "Съветски спорт" повече за престоя си при "каталунците", и за отношенията си с тогавашния си съотборник Златан Ибрахимович.

"Никога не съм срещал човек с толкова силен характер. Много хора бяха против него, но не му пукаше и той мислеше само за футбол" - заяви Чигрински.

"Веднъж Ибрахимович ми сподели - "Когато съм най-добър на тренировка, се чувствам като Бог по време на мач. Изобщо не се притесняваше да се джафка с Шави и Андрес Иниеста. Веднъж нарече Шави клоун - "Ей, клоун, какъв беше този пас" - това му каза, след едно неуспешно подаване на тренировка" - продължи с откровенията Чигрински.

"Не твърдя, че той е най-добрият в света, но той е невероятен. Характерът му понякога е проблем за треньорите, но за мен, беше най-добрия" - завърши Дмитро Чигрински.

Чигрински премина в Барса през 2009-та, но след един сезон в Каталуния, се завърна в Украйна.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички