Барселона разби Леванте, Меси пропуска дузпа

2273 0

Отборът на Барселона победи с 5:0 Леванте като гост в среща от 4-ия кръг на испанската Примера дивисион. Първо попадение с екипа на каталунците отбеляза новото попълнение Иван Ракитич, който се разписа в 45-ата минута.

Останалите попадения бяха дело на Неймар (34), влезлия като резерва Сандро Рамирес (57), Педро (64) и Лионел Меси (77). Аржентинецът изпусна и дузпа в 41-ата минута, а домакините останаха с 10 човека на терена заради изгонването на Лукас Винтра.

След първите четири кръга Барселона е с пълен актив от 12 точки, а Леванте е на последно място, само с 1 точка.