Барселона обяви групата за дербито с Реал Мадрид


Барселона обяви групата за дербито с Реал Мадрид
Снимка: Getty Images/Guliver

912 0

Барселона обяви групата си за дербито с Реал Мадрид в 30-тия кръг от Ла Лига. Роналд Куман избра 23 футболисти за сблъсъка, като голямата новина е участието на защитниците Серхи Роберто и Жерар Пике, които бяха под въпрос за "Ел Класико".

Ето и групата на каталунците: Тер Стеген, Дест, Пике, Араухо, Бускетс, Гризман, Пянич, Брейтуейт, Меси, Дембеле, Пуч, Лангле, Педри, Тринкао, Алба, Роберто, Де Йонг, Умтити, Хуниор, Пеня, Мориба, Мингеса и Тенас.

Срещата ще се проведе на 10 април (събота), като началото е 22 ч. Междуременно Кралската испанска футболна федерация официално обяви, че е необходимо съдията на двубоя да бъде заменен.

Повече за рефера на "Ел Класико" прочетете тук.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Фрапантно: ЦСКА позлатява Янев с шестцифрена сума, ако спечели Купата на България

Тайни от БГ елита е рубрика на SportLive.bg, в която разказваме малко известни истории и статистики, свързани...

Най-четени новини

виж всички