Барса иска Суарес да си прекрати кариерата при тях


Барса иска Суарес да си прекрати кариерата при тях
Снимка: Getty Images/Guliver

598 0

Уругвайският нападател на Барселона Луис Суарес скоро ще поднови договора си с клуба до 2022 година. За това призна лично президентът на каталунците Хосеп Мариа Бартомеу, който разкри, че новото споразумение ще бъде подписано в близките седмици.

„Съвсем скоро Суарес ще получи нов договор. Всичко е почти готово, остава да изчистим няколко дребни детайли, след което ще го обявим официално”, заяви Бартомеу в интервю за уругвайското радио „Cadena Celeste”.

След трансфера си на Ноу Камп от Ливърпул през 2014, Суарес спечели цели осем трофея с каталунците, а освен това сформира невероятно партньорство в атака с Лионел Меси и Неймар. „Това ще е страхотен коледен подарък – не конкретно за Луис, защото той знае, че ще продължи да играе за нас, а за футболните фенове. Той е много важна личност за клуба и е част от този фантастичен тризъбец, който помага на целия отбор да функционира”, допълни още босът на Барса.

През настоящия сезон Суарес има на сметката си 9 гола и 3 асистенции в 13 мача за тима си в Ла Лига.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички