Атлетико с издънка преди дербито с Реал Мадрид

Снимка: Getty Images/Giulliver

961 0

Отборът на Атлетико Мадрид загуби с 0:2 при гостуването си на Реал Сосиедад в мач от 11-ия кръг на Примера. В следващия кръг е голямото дерби между Атлетико и Реал Мадрид.

И двете попадения за домакините паднаха от дузпа. Карлос Вела в 55-ата минута и Уилиан Хосе в 75-ата минута донесоха шестия успех от началото на сезона за Реал Сосиедад. Тимът е на шесто място в класирането преди останалите мачове от кръга.

Атлетико е на трето място, като изостава с три точки от лидера Реал и с една от втория – Барселона, които обаче са с по мач по-малко.