Атлетико натупа Севиля на "Санчес Писхуан" (ВИДЕО)

1090 0

Атлетико (Мадрид) победи с убедителен резултат Севиля като гост в мач от втори кръг на Примера дивисион. "Дюшекчиите" се наложиха с 3:0, като головете вкараха Коке, Габи и новото попълнение Джаксън Мартинес.

Резултатът бе открит в 35-ата минута, когато Коке получи от Гризман в наказателното поле и с удар от близко разстояние реализира.

Севиля имаше своите шансове в този мач, но съперникът показа по-добра игра и концентрация и заслужено победи.

В 78-ата минута Габи покачи на 2:0 с хубав удар от около 15 метра. Крайното 3:0 оформи новакът в редиците на Атлетико Мартинес. Той направи двойно подаване с Гризман на границата на наказателното поле и стреля технично в горния ляв ъгъл.

С победата мадридчани вече имат шест точки в актива си и се наредиха трети във временното класиране. Севиля е на 16-а позиция.