Атлетико Мадрид "стъпи накриво" преди дербито с Барселона

1172 0

Испанският гранд Атлетико Мадрид допусна нова грешна стъпка в преследването на лидера в шампионата Барселона. "Дюшекчиите" завършиха 1:1 като гост на Гранада в 14-и мач от Примера Дивисион, което ги постави в неизгодна позиция преди голямото дерби с Барса през идния кръг.

Първата част се разви без попадения, а през второто полувреме хората на Диего Симеоне първи стигнаха до попадение в мача. След час игра Ренън Лоди откри резултата, но само седем минути по-късно Херман Санчес Барахона вече беше изравнил за Гранада.

До края на мача двата отбора така и не успяха да отбележат попадение, което да им донесе победата, а с това си поделиха точките. "Дюшекчиите" са трети с 25 точки - на три от лидера Барселона, но и с мач повече. Гранада от своя страна е с 21 пункта на шестото място.

А как се разви срещата между Барселона и Леганес в Мадрид - вижте в този материал на SportLive.bg