Атлетико (Мадрид) се завърна в четворката след победа над Еспаньол

4764 0

Шампионът на Испания Атлетико (Мадрид) победи Еспаньол с 2:0 в първия неделен мач от осмия кръг на Примера дивисион.

В 43-та минута след центриране на Габи Фернандес, Тиаго Мендеш отбеляза след много техничен удар с глава. В 71-та минута Марио Суарес реши всичко в мача, след като засече центриране от ъглов удар.

По този начин "Дюшекчиите" записаха петия си успех за сезона и се завърнаха в първата четворка на класирането. Те събраха 17 точки, колкото има и третият "Валенсия", който от 18.00 часа гостува на "Ла Коруня" и при победа ще се доближи на две от лидера "Барселона".