Атлетико изкова план как да задържи Гризман


Атлетико изкова план как да задържи Гризман
Снимка: Gulliver/Getty Images

1165 0

Ръководството на Атлетико (Мадрид) ще предложи нов договор на една от звездите си – Антоан Гризман, съобщава испанският AS.

Настоящият контракт на френския национал изтича през 2020, но според изданието с новото споразумение, ръководството на „дюшекчиите” цели сериозно да завиши откупуващата клауза на футболиста. В момента тя е на стойност 80 милиона евро, като се очаква да нарасне до 100 милиона. По този начин от „Висенте Калдерон” ще опитат да осуетят плановете на Пари Сен Жермен, Реал Мадрид и Байерн Мюнхен, които имат сериозен интерес към 24-годишния офанзивен футболист.

През настоящата кампания Гризман е взел участие във всичките 19 срещи за своя тим в Примера, записвайки 10 попадения и 3 голови асистенции.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички