Ако Волфсбург иска да отстрани Реал, то "Вълците" не трябва да...

1964 0

Отборът на Волфсбург постигна историческа победа с 2:0 над Реал Мадрид на "Фолксваген Арена" в първи четвъртфинал от Шампионска лига, но във вторник вечер "вълците" имат тежка задача - да удържат този аванс срещу заложилия всичко в този двубой тим на Зинедин Зидан.

За да имат шанс за класиране, футболистите на немския тим трябва да изпълнят едно много важно условие - да не допускат гол в първите 20 минути на срещата.

Обещанието на Роналдо към Реал и феновете на тима

До момента през сезона Реал Мадрид има вкарани цели 28 гола в диапазон от 1-ата до 20-ата минута, като 20 от тези попадения са именно на "Сантяго Бернабеу".

Дори да устискат нулево равенство в първите 20 минути, играчите на Волфсбург трябва да имат на ум, че в последните 13 срещи на "Бенрабеу", единствено Атлетико (0) и Рома (2) са си тръгвали с по-малко от 2 гола в своята врата.