Зидан: За мен Куртоа е най-добрият вратар в света

Снимка: Getty Images/Gulliver

2560 0

Треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан отличи няколко играчи след победата срещу Хетафе в събота. Наставникът изрази задоволство от представянето на Тибо Куртоа, който имаше няколко решаващи намеси. В късния двубой Барселона и Еспаньол завършиха 2:2, което отново изравни точки на Реал и Барса на върха.

"Куртоа само през първото полувреме на три пъти спаси отбора. Отлично негово представяне. Той е важен играч за отбора и го показва вече продължително време. За мен той е нашият вратар и е най-добрият в света

Модрич? Той също е много важен за нас. Лука винаги си остава Лука и днес изигра чудесен мач. Радвам се на гола му в 95-ата минута на срещата. Справихме се отлично, с оглед на това, колко трудно е да се играе на този стадион. Пред първото полувреме имахме повече трудности", заяви Зидан след срещата. А кой е приоритетът на Реал за лятото - вижте  в този материал.