Впечатляващо! Зидан влезе на терена и вкара за Реал за Купата на Краля

Снимка: Guliver/GettyImages

1240 0

Реал Мадрид се класира безпроблемно напред за Купата на Краля, след като стигна до 6:1 над Леонеса в третия кръг на турнира. Вечерта принадлежеше на двама души - Мариано Диаз и Зидан. Не става въпрос за треньора обаче, а за неговия син Енцо.

Първият младок реализира хеттрик и беше най-добрият на терена за "белия балет", докато Енцо се появи след почивката на мястото на Иско и реализира гол за 5:1 - неговият първи в официален мач за селекцията на столичния супер гранд.

Иначе в мача пълни 90 минути изигра Хамес, който беше с класа над всички останали, но не изглеждаше да иска да е на терена. Той все пак се разписа в 23' за 2:0, а крайното 6:1 оформи Моргадо в 90' (автогол). Единственото попадение, което гостите реализираха, беше дело на Гонсалес.

Така с общ резултат 13:2 Реал Мадрид продължава напред в турнира. Това по същото време направиха още Севиля и Виляреал.