Роналдо се завърна, а Реал вкара 5 на Осасуна

1104 0

Кристиано Роналдо се завърна в игра за Реал Мадрид и това веднага си пролича, след като "кралския клуб" удари с 5:2 гостуващия на "Сантяго Бернабеу" новак Осасуна.

"Кралете" бяха безкомрпмисни преди почивката, като още в 5' домакините поведоха. Бейл беше изведен отлично зад защитата и уелският футболист поднесе топката на Роналдо - удар и 1:0.

До края на първото полувреме Данило и Серхио Рамос в последните 5 минути вкараха за 3:0, а веднага след почивката по едно попадение отбелязаха Пепе след центриране на Кроос и Модрич след пас на Мората.

В 66' от терена излезе Роналдо, за да може португалецът да играе и в Шампионска лига, а с това спряха и головете за "белия балет". Осасуна успя да върне два гола., благодарение на Риера (64) и Гарсия (78), но "кралете" определено доиграваха срещата след първия час на двубоя.