Реал Мадрид мина през ада, но спечели гостуването си на Бетис

Снимка: Gulliver/GettyImages

1109 0

Шампионът на Испания Реал Мадрид продължава да не намира обичайното си ниво на игра в Примера Дивисион. Въпреки това днес играчите на Зинедин Зидан успяха да стигнат до победа, като се наложиха като гост над Бетис с 3:5.

С тази победа "белия балет" събира актив от 45 точки и изостава с една от третия Валенсия, като има и мач по-малко. Бетис остава 9-и с 33 пункта.

Играчите на Зидан поведоха още в 11', когато Марко Асенсио се разписа, но до края на първата част последва пълен обрат след попадения на Манди и автогол на Начо.

След почивката се стигна до нов обрат и Реал излезе напред с 2:4 след голове на Рамос, Асенсио и Роналдо. Заключителните 10' бяха тежки и за двата отбора, като в 85' Леон намали за 3:4, но дълбоко в добавеното време Карим Бензема сложи точка на спора, разписвайки се за 3:5.