Рамос: Ще спя по-спокойно, ако Барселона отпадне от ШЛ

Снимка: Guliver/GettyImages

4596 0

Защитникът на Реал Мадрид Серхио Рамос силно се надява Барселона да не успее да стигне до четвъртфиналите в Шампионска лига.

Възпитаниците на Луис Енрике паднаха с 0:4 в първия мач срещу ПСЖ и довечера се нуждаят от 5 безотвени гола, за да продължат напред.

"Ще спя по-спокойно, ако Барселона загуби и не достигне до четвъртфиналите. В такъв случай ще бъда много доволен", казва Рамос, цитиран от "Marca".

Защитникът не е криел, че винаги желае неуспехи на каталунците, които са големият съперник на Реал на домашна и на международна сцена.