Меси вкара и изпусна дузпа, но донесе победата на Барселона над Валядолид (ВИДЕО)

2534 0

Отборът на Барселона записа 16-а победа за сезона в Испания, след като се наложи с минималното 1:0 над Валядолид. Единственото попадение в срещата от 24-я кръг вкара капитанът на тима Лионел Меси.

С тази победи каталунците събират в актива си 54 точки и имат аванс пред Реал Мадрид от девет пункта. "Белия балет" обаче е с мач по-малко.

Лионел Меси вкара единственото попадение в срещата от дузпа в края на първата част. В края на второто полувреме аржентинецът изпълни и втора дузпа в полза на каталунците, но този път не успя да се разпише.