Добри новини в Барса: Коутиньо се върна към тренировки


Добри новини в Барса: Коутиньо се върна към тренировки
Снимка: Getty Images/Guliver

1238 0

Атакуващият полузащитник на Барселона Филипе Коутиньо се възстанови след контузия на бедрото, при това по-рано от предвиденото. Днес бразилецът се върна към тренировки с общата група.

26-годишният футболист ще може да вземе участие в предстоящия мач срещу Атлетико (Мадрид) в испанското първенство. Дербито е в събота, 24 ноември, в 21,45 часа.

През настоящия сезон Коутиньо е изиграл 16 мача за каталунците във всички турнири, в които е вкарал 5 гола и е направил 4 асистенции. Бразилският ас на Барселона получи мускулна контузия в мача срещу Интер в Милано в груповата фаза на Шампионска лига.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички