11 минути бяха нужни на Радамел Фалкао, за да се завърне с гол в испанската Ла Лига (ВИДЕО)

2539 0

35-годишният нападател Радамел Фалкао се завърна повече от успешно в испанската Ла Лига, след като неговият Райо Валекано победи с класическото 3:0 Хетафе в среща от 5-ия кръг на първенството.

Игралият в Порто, Атлетико Мадрид, Челси, Монако, Манчестър Юнайтед и Галатасарай футболист, не бе играл в Испания от 8 години!

Фалкао се появи на резервната скамейка в 71-ата минути и само 11 по-късно се разписа във вратата на гостите, оформяйки крайния резултат в мача.

Оскар Трехо бе точен в 9-ата минута от дузпа, която бе отсъдена с помощта на ВАР. 180 секунди преди гола колумбиеца Пате Сис удвои резултата, а в самия край на срещата Хетафе пропусна 11-метров наказателен удар.