Пол Погба иронизира дузпата: Ще се науча на шпагати без ръце

1316 0

Манчестър Юнайтед разгроми Рома с 6:2 след великолепно второ полувреме. На почивката "червените дяволи" губеха с 1:2, но след това обърнаха. Единият гол за "вълците" дойде след точно изпълнена дузпа, отсъдена за игра с ръка на Пол Погба в наказателното му поле. След мача халфът иронизира ситуаицята, тъй като не за първи път се отсъжда такава дузпа срещу неговия тим заради негова намеса.

"Не знам как да правя шпагати. Защо трябва да ги правя? Трябва да се упражнявам повече. Трябва да правя шпагати без ръце. Нямам късмет. Но е всичко е наред, все още сме уверени. Резултатът е положителен, но не всичко е приключило, има още един мач.

Трябва да останем фокусирани и да играем следващия мач със същата нагласа. През първото полувреме направихме две грешки и получихме два гола. След почивката си казахме, че просто трябва да правим правилните неща. Бяхме мотивирани да вкараме възможно най-много голове" - сподели Погба.

А какво заяви Оле Гунар Солскяер след звучната победа над Рома?