Феновете на Айтрахт нападнаха УЕФА и органите на реда (СНИМКА)

2760 0

Феновете на Айнтрахт Франкфурт нападнаха с надпис УЕФА и полицията по време на финала срещу Рейнджърс от Лига Европа. Това се случи в началото на второто полувреме, когато феновете на "орлите" запалиха пиротехника.

Ултрасите изписаха: "FUCK UEFA" и "ACAB", а преди мача именно те влязоха в ръкопашни сблъсъци с феновете на противниковия отбор. На трибуните безспорен победител са символичните домакини, които първо вдигнаха страхотна хореография преди първия съдийски сигнал, а безрезервната им подкрепа продължи през цялото време.

Междувременно 90 минути не бяха достатъчни на двата тима да се победят и финалът влезе в продължения. Редовното време свърши 1:1, а "светлосините" откриха резултата, въпреки че "орлите" бяха по-настоятелни.

Тук може да проследите НА ЖИВО развоя на срещата!