Брайтън почти "глътна вода" във Франция, Уест Хям си тръгна с 3 точки от Германия (ВИДЕО)

1273 0

Брайтън стигна до 2:2 при визитата си на Олимпик Марсилия от втория кръг на груповата фаза в турнира Лига Европа!

Двубоят започна ужасно за "чайките" - те инкасираха две попадения в рамките на по-малко от 2 минути (19' и 20'), а техни автори бяха Шансел Мангулу и Жордан Верету.

Изоставането бе намалено от Паскал Грос в 55-ата, а 120 секунди преди края на второто полувреме Жоао Педро се разписа от дузпа и така донесе първа точка в актива на Брайтън.

Класиране в Група "В"

1. АЕК - 2 мача (4:3 голова разлика) - 4 точки

2. Олимпис Марсилия - 2 (5:5) - 2

3. Аякс - 2 (4:4) - 2

4. Брайтън - 2 (4:5) - 1

Уест Хям пък се справи при гостуването си на Фрайбург в Германия и постигна победа с 2:1!

"Чуковете" поведоха с гол на Лукас Пакета още в осмата минута. Немците изравниха чрез Роланд Салай в началото на втората част, а крайният резултат бе оформен от Найеф Агер в 66-ата.

Класиране в Група "А"

1. Уест Хям - 2 мача (5:2 голова разлика) - 6 точки

2. Фрайбург - 2 (4:4) - 3

3. Олимпиакос - 2 (4:5) - 1

4. Бачка Топола - 2 (3:5) - 1

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Общо 23 гола паднаха в ранните мачове от Лига Европа (резултати + голмайстори)